Loader

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Konuklarının beklenti ve istekleri doğrultusunda, onların tatil etkinliklerini unutulmaz deneyimlere dönüştürmeyi amaçlayan ELEGANCE RESORT HOTEL’ in temel anlayışını nitelikli hizmet, sürekli memnuniyet, talep öncesi yenilik ve koşulsuz saygı değerleri oluşturmaktadır. Yalova otel hizmetinin öncüsü olarak kabul edilmektedir.

Nitelikli ve ayrıcalıklı hizmet değeriyle “müşteri” anlayışından sıyrılarak, “misafir” ‘lerinin sürekli memnuniyetini hedefleyen ELEGANCE RESORT HOTEL, ilerlemenin altında yatan temel ilkenin yaratıcı çözümler sunan ve talep yaratan yenilikler olduğuna inanmaktadır.

Konuklarının sahip olduğu değerlere koşulsuz saygıyı vazgeçilmez bir değer olarak gören ELEGANCE RESORT HOTEL’ in değişmez misyonu olarak, beklentileri karşılamakla kalmayan, onları aşan deneyimler yaratmayı belirlemiştir.

Hizmete başladığımız 2002 yılından itibaren konuklarımızın yerine düşünüyor, konuklarımızın ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üretiyoruz. Bu doğrultuda 10.yılımızda yatak kapasitemizi %100 artırarak 120 oda, SPA merkezi, A La Carte restoranlarımız, Aquapark ve balo salonumuz ile hizmet kalitemizi yenileyerek Yalova’da otel hizmeti vermekteyiz.